Agenda

Activiteiten

20:15 uur

SchiedamTheater aan de Schie

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

RotterdamTheater Rotterdam Schouwburg

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

RotterdamTheater Rotterdam

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

RotterdamTheater Rotterdam

Voorstelling Dans & film

14:30 uur

RotterdamTheater Rotterdam

Voorstelling Dans & film

20:15 uur

HelmondTheater Speelhuis

Voorstelling Dans & film

20:15 uur

HoutenTheater aan de Slinger

Voorstelling Dans & film

20:15 uur

ArnhemStadstheater Arnhem

Voorstelling Dans & film

20:15 uur

DordrechtKunstmin

Voorstelling Dans & film

20:15 uur

WinschotenDe Klinker

Voorstelling Dans & film

20:15 uur

HoofddorpDe Meerse

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

ZwolleZwolse Theaters | De Spiegel

Voorstelling Dans & film

20:30 uur

BredaChassé Theater

Voorstelling Dans & film

20:15 uur

TilburgSchouwburg Concertzaal Tilburg

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

DrachtenDe Lawei

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

Bergen op ZoomTheater De Maagd

Voorstelling Dans & film

20:15 uur

AlkmaarTAQA Theater de Vest

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

DeventerDeventer Schouwburg

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

AmsterdamITA

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

AmsterdamITA

Voorstelling Dans & film

20:15 uur

LeidenLeidse Schouwburg

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

MaastrichtTheater aan het Vrijthof

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

ZaandamZaantheater

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

UtrechtStadsschouwburg Utrecht

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

UtrechtStadsschouwburg Utrecht

Voorstelling Dans & film

20:15 uur

DelftTheater de Veste

Voorstelling Dans & film

20:15 uur

HoornSchouwburg Het Park

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

GoudaGoudse Schouwburg

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

AmstelveenSchouwburg Amstelveen

Voorstelling Dans & film

20:15 uur

Capelle a/d IJsselIsala Theater

Voorstelling Dans & film

20:30 uur

Den BoschVerkadefabriek

Voorstelling Dans & film

20:30 uur

Den BoschVerkadefabriek

Voorstelling Dans & film

20:30 uur

Den BoschVerkadefabriek

Voorstelling Dans & film

20:30 uur

Den BoschVerkadefabriek

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

TielSchouwburg Agnietenhof

Voorstelling Dans & film

20:15 uur

WageningenJunushoff

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

MiddelburgSchouwburg Middelburg

Voorstelling Dans & film

20:30 uur

HaarlemDe Schuur

Voorstelling Dans & film

20:30 uur

HaarlemDe Schuur

Voorstelling Dans & film

20:15 uur

AmersfoortDe Flint

Voorstelling Dans & film

20:15 uur

Alphen a/d RijnTheater Castellum

Voorstelling Dans & film

14:15 uur

Den HaagAmare

Voorstelling Dans & film

20:15 uur

ZoetermeerStadstheater

Voorstelling Dans & film

20:15 uur

GroningenStadsschouwburg

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

EindhovenParktheater

Voorstelling Dans & film

20:30 uur

HaarlemDe Schuur

Voorstelling Dans & film

20:30 uur

HaarlemDe Schuur

Voorstelling Dans & film

20:15 uur

AmsterdamMeervaart

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

KerkradeParkstad Limburg Theater

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

NijmegenStadsschouwburg Nijmegen

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

HengeloSchouwburg Hengelo

Voorstelling Dans & film

20:15 uur

VenloTheater de Maaspoort

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

RotterdamTheater Rotterdam Schouwburg

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

RotterdamTheater Rotterdam Schouwburg

Voorstelling Dans & film

20:00 uur

RotterdamTheater Rotterdam Schouwburg

Voorstelling Dans & film